Polityka Wydawnicza

  1. Wszystkie artykuły będą napisane przez lek. med. Włodzimierza Wiśniewskiego lub przez innych zaproszonych lekarzy – ekspertów w swojej dziedzinie i specjalizacji.
  2. Artykuły opublikowane na naszej stronie będą przeglądane raz na pięć lat by uniknąć przedawnienia. Jeśli zauważą państwo wiadomości nieaktualne, proszę wysłać nam wiadomość przez nasz “Kontakt” i postaramy się nasze treści zaktualizować szybciej.
  3. Przy pisaniu artykułów staramy się oddzielić wiedzę medyczną od naszej jej interpretacji. O ile to możliwe czasami podajemy też linki do informacji źródłowych lub innych naszych artykułów, które warto też przeczytać by mieć szerszą wiedzę na dany temat.
  4. NeoPedEdu będzie unikać pisania artykułów sponsorowanych by w zamian mieć większe zaufanie co do treści tu publikowanych. Jeśli artykuł jest sponsorowany to umieścimy informację o tym na początku artykułu. 
  5. Jedynym celem opublikowanych tutaj artykułów jest krzewienie ogólnej wiedzy medycznej wśród ludzi dotkniętych chorobami. Wierzę, że wiedza medyczna pomoże państwu w otrzymaniu lepszej jakości opieki medycznej i pomoże wam lepiej zrozumieć tematy medyczne. Artykuły opublikowane na naszych stronach nie stanowią porady medycznej i nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Wiedza tu zawarta może być błędna, przestarzała albo niedostosowana do państwa indywidualnej sytuacji. W każdym przypadku gdzie chcieliby państwo zmienić swoje zachowanie, postępowanie by wpłynąć pozytywnie na własne zdrowie lub zdrowie bliskich, koniecznie należy się skontaktować ze swoim lekarzem.